background

Power Trans 422

Ürün Tanımı
Borax Power Trans 422 Traktörlerin, iş ve ziraat makinelerinin son tahrik ünitelerinde, transmisyon ve hidrolik sistemlerinde kullanılmak üzere optimize edilmiş ekstra yüksek performanslı, çok amaçlı traktör yağıdır. Hareketli ekipmanların güç aktarma organlarında, tahrik akslarında, kavramalarda, özellille yağ banyolu fren ve hidrolik sistemlerinde yağ gereksinimlerini karşılamak veya fazlası ile geçmek amacıyla tasarlanmıştır. 

Özellikleri ve Faydaları
 - Üstün teknoloji katıklarla geliştirilmiş formülündeki sürtünme önleyici özelliği yağ banyolu fren sistemlerinde ve aktarma ünitelerinde mükemmel ses kontrolü sağlar.

 - Yüksek aşınma önleyici(EP) özelliği dişlilerde meydana gelen aşınmalara karşı etkin koruma sağlayarak ekipman ömründe uzatır, bakım masraflarını da azaltır.
 - Termal stabilitesi ve oksidasyon kararlılığı, yağ yollarının tıkanmasına ve hidrolik hareketin zayıflamasına neden olan tortu ve çamur oluşumunu azaltmaya yardımcı olur.
 - Mükemmel düşük sıcaklıkta çalışma özelliği soğuk havadaki uygulamalarda dahil tüm koşullar altında hidrolik yağ sirkülasyonu ve düzenli çalışmayı sağlar.
 - İleri teknoloji katık sistemi sayesinde  pas, korozyon ve köpük oluşumunu önleyerek dişli sisteminde çok iyi temizlik sağlar.                 

Kullanım Alanları
Tarım, otomotiv ve endüstri sektörlerinde hizmet veren traktör ve iş makinelerinin motor harici aktarma organları, frenleri, hidrolik sistemleri, son tahrik üniteleri, diferansiyelleri ve transmisyonlarında güç iletim yağı olarak kullanımı önerilir.

Şartnameler ve Onaylar
API GL-4, John Deere J20C/J20D, Massey Ferguson CMS M1135/M1143/M1145, Alison C-4 Ford M2C86B/C/134D, Case New Holland MAT 3525/3526, Caterpillar TO-2, Volvo WB 101

 
Ambalaj Tipleri