background

Hakkımızda

portfolio img
Hakkımızda

PETRO ENERJİ KİMYA olarak ürün gamımızla tüm kullanıcıların ihtiyaçlarına çözümler sunan, kaliteyi ve ulaşılabilirliliği en üst seviyeye çıkaran, ülke ekonomisine katma değer üreten bir kurum olmak adına İstanbul Tuzla Kimyacılar Sanayi Bölgesi'nde üretim ve pazarlama faaliyetini sürdürmektedir.

Firmamızın genç ve dinamik kadrosu, üretimdeki titizliği ve müşteri odaklı yapısıyla pazar payını her geçen gün artırmakta ve bu doğrultuda hızla yatırımlarına devam etmektedir. Ürün çeşitliliği ile otomotiv, endüstri, motosiklet ve tarım sektörlerinin taleplerini karşılamakta ve güncel pazar taleplerini baz alarak ulusal ve uluslar arası standartlara uygun yeni ürünler geliştirmektedir.

Borax Lubricants, markası ile uluslararası standartlara ve müşteri taleplerine en uygun ürünü sunabilmek amacıyla, üretimin her aşamasında kalite sistemlerini uygulanmaktadır.Kaliteli ve çok çeşitli ürünlerle, sürekli iyileştirme ve müşteri memnuniyetini prensip edinmiş olan şirketimiz ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 16949 kalite yönetim sistem belgelendirmelerine ve laboratuvarımız ISO 17025 sertifikasına sahiptir.

Misyonumuz Çözüm ortaklığında başarı ilkemizle tüm paydaşlarımızla paylaşım içinde olmak, Otomotiv ve tüm endüstriyel sektörlere kaliteli madeni yağlar üretmektir.

Vizyonumuz Madeni yağ sektöründe öncelikli tercih edilen, saygın bir firma ve marka olarak konumumuzu en üst düzeyde tutmaktır.