background

Power Moto 4T 10W 40

FOUR-STROKE MOTORCYCLE ENGINE OIL

Ürün Tanımı
Borax 4T 10W 40, Zorlu koşullarda motorunuzun yüksek güç ve tork üretmesi için tasarlanmış üstün performans gösteren dört zamanlı motosiklet yağıdır. Özel formülü sayesinde ileri gelen motosiklet üreticilerinin taleplerini karşılamak ve tüm yol ve sürüş koşullarında mükemmel koruma sağlamak üzere geliştirilmiştir.

Özellikleri ve Faydaları
 - Mükemmel deterjan/dispersan kabiliyeti sayesinde aşınma, pas ve korozyona karşı yüksek koruma, motor ve parçaları için de uzun ömür sağlar.

 - Yüksek motor sıcaklığında dahi akışkan flim koruması sayesinde debriyaj sistemindeki sürtünmeyi dengeleyerek sessiz ve rahat vites geçişi sağlar.
 - Düşük ortam sıcaklıklarında kolay akıcılık özelliği sayesinde ilk çalıştırma esnasında oluşabilecek aşınmalara karşı maksimum koruma sağlar.
 - Motor performansının ve yakıt tasarrufunun genel olarak optimize ederek en üst düzeye çıkarır.

Kullanım Alanları
En zorlu şartlarda yüksek performans gösteren hava veya su soğutmalı dört zamanlı motosiklet motorlarının yağlanması için özellikle önerilir. API SL JASO MA2 spesifikasyonlarının tavsiye edildiği  Japon ve Avrupa üretimi motosikletler için kullanımı tavsiye edilir.

Şartnameler ve Onaylar
API SL, JASO MA2
 

 

Ambalaj Tipleri