background

Platinum UHPD LA 10W 40 Full Synthetic

Ürün Tanımı
BORAX UHPD LA 10W 40, Düşük emisyonlu ağır şartlarda çalışan Euro V ve Euro VI modern ticari araçların yağlama ihtiyaçlarını karşılamak için formüle edilmiş ultra yüksek performanslı sentetik dizel motor yağıdır. Low SAPS (düşük  kül, fosfor ve kükürt) içeriği sayesinde Dizel Parçacık Filtresi (DPF), Selektif Katalitik Redüksiyon (SCR), Egzoz Gazı Sirkülasyonu (EGR) gibi emisyon düşürücü sistemlerin ömrünü uzatmaya ve verimliliğini korumaya yardımcı olmak için yeni nesil katık sistemine sahiptir.

Özellikleri ve Faydaları
- Düşük kül, fosfor ve sülfür seviyesi DPF, SCR ve EGR gibi egzoz gazı emisyonlarını düşüren sistemleri korumaya yardımcı olur.
- Yağ viskozitesini koruyan kesme kararlılığı sayesinde yüksek sıcaklıktaki ağır çalışma şartlarında viskozite değişimi, yağ sarfiyatını azaltmaya yardımcı olur
- Yeni nesil katık teknolojisi sayesinde yağ kalınlaşmasına, yüksek sıcaklık tortularına, çamur oluşumuna ve yağın özelliklerinin kaybolmasına karşı mükemmel koruma sağlar, motorun ömrünü uzatır.
- Üstün temizleme özelliği sayesinde aşınma ve korrozyonla mücadele ederek motor parçalarının temiz tutarak daha uzun parça ömrü sağlar.
- Ağır yol ve iklim şartlarında daha uzun yağ değişim aralığı sağlar.

Kullanım Alanları
DPF, SCR ve EGR  gibi emisyon düşürücü sistemlerine sahip Euro IV, Euro V ve Euro VI modern ağır hizmet motorlarda kamyonlarda, otobüslerde ve bu performans seviyesinin istendiği daha eski karayolu araçları ve iş makinaların motorlarında kullanılabilir.

Şartnameler ve Onaylar
API CJ-4 ACEA E9-12, ACEA E7-12 ACEA E6-12 MB 228.51, 228.31 MAN M 3477 MAN M 3271-1, MAN M 3677 Volvo VDS-4, Volvo CNG, Volvo VDS-3 Renault Truck RGD Renault Truck RXD Renault Truck RLD-2 Renault Truck RLD-3 MTU Type 3.1 Mack EO-M Plus Mack EO-N Premium Plus  Mack EO-O Premium Plus-07 JASO DH-2 CAT ECF-3 Deutz DQC IV-10 LA Detroit Diesel DDC 93K218 Cummins CES 20081 MACK EO-O PP-07

Ambalaj Tipleri