background

Long Life Organic Antifreeze -56

Ürün Tanımı
Borax Long Life Organic Antifreeze, Organik asit teknolojisi ile formüle edilmiş , dört mevsim koşullarında motorun ideal çalışma sıcaklığında çalışmasını sağlayan, uzun ömürlü kullanıma hazır soğutma sıvısıdır. Özel geliştirilmiş çevreci tasarımı, etilen glikol esaslı antifriz olup nitrit, amin, fosfat, silikat ve borat içermez.Tüm iklim şartlarında motor soğutma sistemlerinin radyatörlerinde optimum performans ile tüm demir ve alüminyum alaşım motorların soğutma sistemlerini pas ve korozyona karşı mükemmel koruma sağlar.

Özellikleri ve Faydaları

- İçeriğindeki organik inhibitörler sayesinde motor ve soğutma sistemini donmaya, kaynamaya, paslanmaya ve korozyona karşı mükemmel koruma sağlar.
- Geleneksel antifrizlere göre çok daha uzun çalışma ömrü sunar.
- Yeni nesil katkı teknolojisi sayesinde motor soğutma sisteminde tortu ve depozit oluşumunu ve birikimini engeller.
- Silikat ve diğer mineral tuzlarını içermediğinden sert suya direnci mükemmeldir.
- Soğuk havalarda motor soğutma sıvısının donmasını önler, sıcak havalarda motor soğutma sıvısının kaynamasına engel olur.
- Tüm demir ve alüminyum alaşım motorların soğutma sistemlerini pas ve korozyona karşı mükemmel korur.
- Tüm soğutma sistemi parçalarıyla ve sızdırmazlık elemanlarıyla uyumludur. 

Kullanım Alanları
Binek, hafif ticari, ağır ticari araçlar ile tarım ve iş makinelerinin motor soğutma sistemlerinin alüminyum ve diğer tip radyatörlerinde dört mevsim güvenle kullanılabilir. Araç üreticilerinin tavsiyesi üzerine distile su ile seyreltilerek kullanımı önerilir. Farklı cins antifrizlerle karıştırılması tavsiye edilmez.

Şartnameler ve Onaylar
SAE J 1034, TS 3582, MB 325.3, MAN 324 Type SNF, Deutz, Cummins, Ford WSS-M97B44-D, GM 6277M, Saab, VW TL 774F, Skoda, DAF Trucks, Scania TB 1451, Volvo, Renault Trucks, Detroit Diesel Series 50&60, Isuzu, Komatsu, Leyland Trucks 

Ambalaj Tipleri